Ndriçues tavanor spot Eglo 63192
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues tavanor spot Eglo 63192

Available:Në gjëndje
3,400 Lek
Image
Secure

Ndricues tavanor tip spoti i markës Eglo. Modeli 63192

Dizajn i thjeshtë dhe modern në të njëjtën kohë.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme (drita profesionale).
Me ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit GU10
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 120
Gjerësia (në mm): 100
Gjatësia (në mm): 100
 
Fuqia: 1X8W

Shkalla e sigurise: IP20

 

Ndricues tavanor tip spoti i markës Eglo. Modeli 63192

Dizajn i thjeshtë dhe modern në të njëjtën kohë. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme (drita profesionale). Me ngjyrë të zezë. Lloji i ndriçuesit GU10   Përmasat: Lartësia (në mm): 120 Gjerësia (në mm): 100 Gjatësia (në mm): 100   Fuqia: 1X8W

Shkalla e sigurise: IP20