Ndricues Tavanor Pllafon Eglo 97874
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Tavanor Pllafon Eglo 97874

Available:Në gjëndje
2,900 Lek
Image
Secure
Ndricues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 97874
Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. Lumen: 1100
I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme.
Me ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 70
Gjerësia (në mm): 280
Gjatësia (në mm): 280
 
Fuqia: 10W

Shkalla e sigurise: IP20

Ndricues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 97874 Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. Lumen: 1100 I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme. Me ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 70 Gjerësia (në mm): 280 Gjatësia (në mm): 280   Fuqia: 10W

Shkalla e sigurise: IP20