Ndriçues tavanor pllafon Eglo 97871 Frania
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor pllafon Eglo 97871 Frania

Available:Në gjëndje
3,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor tip pllafon pllafon Eglo. Modeli 97871 Frania
Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. Lumen: 1100
I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme.
Materiali celik dhe plastikë. Me ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 70
Diametri (në mm): 280
 
Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagështirës): IP20

Ndriçues tavanor tip pllafon pllafon Eglo. Modeli 97871 Frania Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. Lumen: 1100 I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme. Materiali celik dhe plastikë. Me ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 70 Diametri (në mm): 280   Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagështirës): IP20