Ndricues Tavanor Pllafon Eglo 900182
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Tavanor Pllafon Eglo 900182

Available:Në gjëndje
5,500 Lek
Image
Secure
Ndricues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 900182
I përshtatshëm për ambiente të brendshme të ndryshme.
Materiali celik dhe plastikë, ngjyrë gold.
Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k.
Lumen: 2400
Me ngjyrë gold.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 28
Diametri (në mm): 285
 
Fuqia: 20.5W

Shkalla e sigurise: IP20

Ndricues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 900182 I përshtatshëm për ambiente të brendshme të ndryshme.
Materiali celik dhe plastikë, ngjyrë gold. Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. Lumen: 2400 Me ngjyrë gold.   Përmasat: Lartësia (në mm): 28 Diametri (në mm): 285   Fuqia: 20.5W

Shkalla e sigurise: IP20