Ndriçues Tavanor Eglo 99608 SARGINTO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Tavanor Eglo 99608 SARGINTO

Available:Në gjëndje
8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99608, pjesë e linjës SARGINTO.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 45
Gjerësia (në mm) 140
Gjatësia (në mm) 590

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 5,4W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99608, pjesë e linjës SARGINTO. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 45 Gjerësia (në mm) 140 Gjatësia (në mm) 590
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 5,4W