Ndriçues tavanor Eglo 99395 Rolimare
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99395 Rolimare

Available:Në gjëndje
28,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 99395 pjesë e koleksionit Rolimare.
Një ndriçues tavanor me dizajn modern i krijuar për të qenë i veçantë dhe shumë i bukur.
I përshtatshëm për tu vendosur në ambientet e brendshme si në dhomën e gjumit, korridor apo dhe në dhomën e ndenjes. Me material shumë të mirë, plastikë në ngjyrë të zezë dhe pjesa e konturës plastikë në ngjyrë të bardhë.

Përmasat 
Lartësia (në mm) 130
Gjerësia (në mm) 400
Gjatësia (në mm) 420
Diametri i kanopes (në mm) 230

Informacione teknike
Klasa e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia (1) 35W
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 99395 pjesë e koleksionit Rolimare.
Një ndriçues tavanor me dizajn modern i krijuar për të qenë i veçantë dhe shumë i bukur.
I përshtatshëm për tu vendosur në ambientet e brendshme si në dhomën e gjumit, korridor apo dhe në dhomën e ndenjes. Me material shumë të mirë, plastikë në ngjyrë të zezë dhe pjesa e konturës plastikë në ngjyrë të bardhë.

Përmasat 
Lartësia (në mm) 130
Gjerësia (në mm) 400
Gjatësia (në mm) 420
Diametri i kanopes (në mm) 230

Informacione teknike
Klasa e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia (1) 35W