Ndriçues tavanor Eglo 99353 Boyal
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99353 Boyal

Available:Në gjëndje
17,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 99353 Boyal

Një ndriçues modern me ngjyrë druri natyral. 

I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.

Mund të jetë tavanor ose mural.

Materiali çelik dhe dru.

 

Përmasat:

Lartësia (në mm) 560

Gjatësia (në mm) 300

Pjesa e zgjatur (në mm) 75

 

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W

 

Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 99353 Boyal

Një ndriçues modern me ngjyrë druri natyral. 

I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.

Mund të jetë tavanor ose mural.

Materiali çelik dhe dru.

 

Përmasat:

Lartësia (në mm) 560

Gjatësia (në mm) 300

Pjesa e zgjatur (në mm) 75

 

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W