Ndricues Tavanor Eglo 99322
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Tavanor Eglo 99322

Available:Në gjëndje
23,900 Lek
Image
Secure

Ndricues tavanor Eglo. Modeli 99322

Dizajn modern me nderthurje te ngjyrave te zeze dhe te bardhe.

Ndricimi LED( i bardhe, i ngrohte).

I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme.

 

Permasat:

Lartesia (ne mm): 115

Gjeresia (ne mm): 180

Gjatesia (ne mm): 1160

 

Fuqia: 1X36W

Ndricues tavanor Eglo. Modeli 99322

Dizajn modern me nderthurje te ngjyrave te zeze dhe te bardhe.

Ndricimi LED( i bardhe, i ngrohte).

I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme.

 

Permasat:

Lartesia (ne mm): 115

Gjeresia (ne mm): 180

Gjatesia (ne mm): 1160

 

Fuqia: 1X36W