Ndriçues tavanor Eglo 97494 Passano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-78%
Ndriçues tavanor Eglo 97494 Passano

Ndriçues tavanor Eglo 97494 Passano

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 8,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 97494 Passano
Një stil i thjeshtë, i cili ka funksion maksimal në ambientet e shtëpisë suaj.
Ndriçuesi ka formë rrethore. 
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik, me ngjyrë të bardhë dhe argjend.
Lloji i ndriçuesit E27-LED-G80

Përmasat:
Lartësia (në mm) 190
Diametri (në mm) 350

Numri i llambave dhe fuqia: 1X4W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 97494 Passano Një stil i thjeshtë, i cili ka funksion maksimal në ambientet e shtëpisë suaj. Ndriçuesi ka formë rrethore.  I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik, me ngjyrë të bardhë dhe argjend. Lloji i ndriçuesit E27-LED-G80
Përmasat: Lartësia (në mm) 190 Diametri (në mm) 350
Numri i llambave dhe fuqia: 1X4W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20