Ndricues Tavanor Eglo 94884
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Tavanor Eglo 94884

Available:Në gjëndje
17,900 Lek
Image
Secure
Ndricues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 94884
Dizajn i vecantë dhe modern, plot shkëlqim.
I përshtatshëm për tualetet.
Materiali celik dhe qelq, ngjyrë e bardhë.
Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k.
Lumen: 2040
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 60
Gjerësia (në mm): 320
Gjatësia (në mm): 320
 
Fuqia: 4X5.4W

Shkalla e sigurise: IP44

Ndricues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 94884
Dizajn i vecantë dhe modern, plot shkëlqim. I përshtatshëm për tualetet.
Materiali celik dhe qelq, ngjyrë e bardhë. Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. Lumen: 2040   Përmasat: Lartësia (në mm): 60 Gjerësia (në mm): 320 Gjatësia (në mm): 320   Fuqia: 4X5.4W

Shkalla e sigurise: IP44