Ndriçues tavanor Eglo 91589 Rondo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 91589 Rondo

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 91589 Rondo
Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik, në formë globi.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat me ngjyrë të bardhë.
Ndriçuesi vjen sëbashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit.
Lloji i ndriçuesit E27-LED-RGBW-A60

Permasat:
Lartesia (ne mm): 315
Diametri (ne mm): 250

Numri I llambave dhe fuqia: 1X7.5W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 91589 Rondo Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik, në formë globi. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik dhe koka e ndiçuesit prej xhami opal-mat me ngjyrë të bardhë. Ndriçuesi vjen sëbashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit. Lloji i ndriçuesit E27-LED-RGBW-A60
Permasat: Lartesia (ne mm): 315 Diametri (ne mm): 250
Numri I llambave dhe fuqia: 1X7.5W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20