Ndriçues tavanor Eglo 75358 Rondo-C
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-68%
Ndriçues tavanor Eglo 75358 Rondo-C
Ndriçues tavanor Eglo 75358 Rondo-C
Ndriçues tavanor Eglo 75358 Rondo-C

Ndriçues tavanor Eglo 75358 Rondo-C

Available:Out of Stock
2,700 Lek 8,700 Lek
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Model 75358 pjesë e koleksionit Rondo-C.
Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të bardh dhe koka e ndriçuesit xham opal-mat i bardhë.
Ndriçuesi vjen së bashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit.

Lloji i ndriçuesit E27-LED-RGBW-A60

Përmasat
Lartësia (në mm) 315
Diametri (në mm) 250

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X7,5W
Ndriçues tavanor Eglo. Model 75358 pjesë e koleksionit Rondo-C.
Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të bardh dhe koka e ndriçuesit xham opal-mat i bardhë.
Ndriçuesi vjen së bashku me telekomandën për rregullimin e ngjyrës dhe intensitetit të ndriçimit.

Lloji i ndriçuesit E27-LED-RGBW-A60

Përmasat
Lartësia (në mm) 315
Diametri (në mm) 250

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X7,5W