Ndriçues tavanor Eglo 34024 Aquino
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-46%
Ndriçues tavanor Eglo 34024 Aquino
Ndriçues tavanor Eglo 34024 Aquino

Ndriçues tavanor Eglo 34024 Aquino

Available:Në gjëndje
7,900 Lek 14,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 34024 Aquino
Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
Me 3 lamba për ndriçim dhe 2 shufra LED, për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë. Një ndriçues tavani vintage ideale për dhoma me tavan të ulët.
Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë), 3.5W lumen 330, 4.5W lumen 470, 7W lumen 730.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 170
Gjerësia (në mm) 190
Gjatësia (në mm) 750
Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 3X3.5W, 1X4.5W, 1X7W
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 24V

Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 34024 Aquino Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj. Me 3 lamba për ndriçim dhe 2 shufra LED, për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë. Një ndriçues tavani vintage ideale për dhoma me tavan të ulët. Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë), 3.5W lumen 330, 4.5W lumen 470, 7W lumen 730.
Përmasat: Lartësia (në mm) 170 Gjerësia (në mm) 190 Gjatësia (në mm) 750 Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 3X3.5W, 1X4.5W, 1X7W Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 24V

Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20