Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-59%
Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba

Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba

Available:Në gjëndje
6,100 Lek 15,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba
 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 32929 Comba
 • Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
 • Me 6 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
 • Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë.
 • Një ndriçues tavani klasik ideale për dhoma me tavan të ulët.
 • Lloji i ndriçuesit EE14-LED-P45

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

32929

Familja

Comba

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

6 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe argjend

Numri i llambave

6

Lloji i llampes

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

1390

Gjeresia (në mm):

100
Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba
 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 32929 Comba
 • Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
 • Me 6 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
 • Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë.
 • Një ndriçues tavani klasik ideale për dhoma me tavan të ulët.
 • Lloji i ndriçuesit EE14-LED-P45

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

32929

Familja

Comba

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

6 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe argjend

Numri i llambave

6

Lloji i llampes

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

1390

Gjeresia (në mm):

100