Ndriçues Statik Komodine Eglo 98247 MASSERIE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 98247 MASSERIE

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 98247, pjesë e koleksionit MASSERIE.
Një ndriçues modern dhe elegant
I krijuar me një dizajn të thjeshtë minimalist.
Përshtatet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Materiali është plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: LED 4000K (i bardhë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 385
Gjatësia e bazës (në mm) 165
Gjerësia e bazës (në mm) 165

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3,4W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 98247, pjesë e koleksionit MASSERIE. Një ndriçues modern dhe elegant
I krijuar me një dizajn të thjeshtë minimalist.
Përshtatet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Materiali është plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: LED 4000K (i bardhë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 385 Gjatësia e bazës (në mm) 165 Gjerësia e bazës (në mm) 165
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3,4W