Ndriçues statik komodine Eglo 97078 CABADO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues statik komodine Eglo 97078 CABADO 1

Available:Në gjëndje
6,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik komodine Eglo, modeli 97078, pjesë e linjës CABADO 1.
Materiali i produktit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili përdoret për studim, etj, dhe përshtatet në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 490
Gjerësia (në mm) 110
Gjatësia (në mm) 140

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 3
Tensioni i rrjetit elektrik: 110-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2,4W
Ndriçues statik komodine Eglo, modeli 97078, pjesë e linjës CABADO 1. Materiali i produktit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili përdoret për studim, etj, dhe përshtatet në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 490 Gjerësia (në mm) 110 Gjatësia (në mm) 140
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 3 Tensioni i rrjetit elektrik: 110-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2,4W