Ndricues Statik nga Toka Eglo 96436
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Statik nga Toka Eglo 96436

Available:Në gjëndje
8,100 Lek
Image
Secure
Ndricues statik nga toka Eglo. Modeli 96436
Me nje dizajn te thjeshte dhe elegant.
I pershtatshem per ambiente te ndryshme, te brendshme.
Ndricim LED (i bardhe).
Materiali plastik, me ngjyre te bardhe.
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 1300
Gjeresia (ne mm): 215
Gjatesia (ne mm): 535
Diametri I bazes (ne mm): 210
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.5W
Ndricues statik nga toka Eglo. Modeli 96436 Me nje dizajn te thjeshte dhe elegant. I pershtatshem per ambiente te ndryshme, te brendshme. Ndricim LED (i bardhe). Materiali plastik, me ngjyre te bardhe.   Permasat: Lartesia (ne mm): 1300 Gjeresia (ne mm): 215 Gjatesia (ne mm): 535 Diametri I bazes (ne mm): 210   Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.5W