Ndricues Statik nga Toka Eglo 94995
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Statik nga Toka Eglo 94995

Available:Në gjëndje
12,500 Lek
Image
Secure
Ndricues statik nga toka Eglo. Modeli 94995
Nje kombinim i dizajnit modern me elegancen klasike.
Forme e crregullt dhe me ngjyra te zbehta. Baza e zeze.
Do te jete perfekt per ndricim shtese ne nje dhome ndenje, gjumi ose zyre.
Materiali celik dhe kokat e ndricuesit pelhure.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 1520
Gjeresia (ne mm): 35
Gjatesia (ne mm): 275
 
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W

Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues statik nga toka Eglo. Modeli 94995 Nje kombinim i dizajnit modern me elegancen klasike. Forme e crregullt dhe me ngjyra te zbehta. Baza e zeze. Do te jete perfekt per ndricim shtese ne nje dhome ndenje, gjumi ose zyre. Materiali celik dhe kokat e ndricuesit pelhure.
Permasat: Lartesia (ne mm): 1520 Gjeresia (ne mm): 35 Gjatesia (ne mm): 275   Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W
Shkalla e sigurise: IP20