Ndriçues statik Eglo 22144 LATERNA 4
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues statik Eglo 22144 LATERNA 4

Available:Në gjëndje
9,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik Eglo, modeli 22144, pjesë e linjës LATERNA 4.
Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është xhamë me ngjyrë të pastër.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1000

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues statik Eglo, modeli 22144, pjesë e linjës LATERNA 4. Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është xhamë me ngjyrë të pastër.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1000
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W