Ndriçues Statik Eglo. SALVEZINAS 39594
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo. SALVEZINAS 39594

Available:Në gjëndje
25,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39594 pjesë e koleksionit SALVEZINAS
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjesht dhe funksional.
I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje, sallon, dhomë gjumi etj. Materiali celik ne ngjyre te zeze dhe qelq opal mat. Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39594

Familja

SALVEZINAS

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

25W

Numri i llambave

1

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri i llampes (në mm):

280

Diametri i bazes (në mm):

600

Pesha (ne kg)

2.47

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39594 pjesë e koleksionit SALVEZINAS
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjesht dhe funksional.
I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje, sallon, dhomë gjumi etj. Materiali celik ne ngjyre te zeze dhe qelq opal mat. Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

39594

Familja

SALVEZINAS

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

25W

Numri i llambave

1

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri i llampes (në mm):

280

Diametri i bazes (në mm):

600

Pesha (ne kg)

2.47