Ndriçues Statik Eglo. CARTAGENA 390071
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo. CARTAGENA 390071

Available:Në gjëndje
23,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 390071 pjesë e koleksionit CARTAGENA
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjesht dhe funksional.
I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje, sallon, dhomë gjumi etj. Materiali celik ne ngjyre te zeze dhe kafe. Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

390071

Familja

CARTAGENA

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

4.5W

Numri i llambave

3

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1625

Gjatesia (në mm):

205

Gjeresia (në mm):

205

Pesha (ne kg)

4.06

Ndriçues Statik Eglo. Modeli 390071 pjesë e koleksionit CARTAGENA
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjesht dhe funksional.
I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje, sallon, dhomë gjumi etj. Materiali celik ne ngjyre te zeze dhe kafe. Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

390071

Familja

CARTAGENA

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

4.5W

Numri i llambave

3

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1625

Gjatesia (në mm):

205

Gjeresia (në mm):

205

Pesha (ne kg)

4.06