Ndriçues Statik Komodine Eglo 96138 Torrina
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-55%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 96138 Torrina

Ndriçues Statik Komodine Eglo 96138 Torrina

Available:Në gjëndje
1,300 Lek 2,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 96138 pjesë e koleksionit Torrina
Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
Do të jetë perfekt dhe mjaftë i përshtatshëm për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
Dizajn i thjeshtë dhe minimalist i jep këtij ndriçuesi një pamje të bukur dhe elegante.
Material cilësor çelik dhe plastikë, me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë), lumen 540.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 330
Gjerësia (në mm) 155
Gjatësia (në mm) 250

Informacione teknik:
Shkalla e sigurisë ( mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 5W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 96138 pjesë e koleksionit Torrina Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina. Do të jetë perfekt dhe mjaftë i përshtatshëm për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë. Dizajn i thjeshtë dhe minimalist i jep këtij ndriçuesi një pamje të bukur dhe elegante. Material cilësor çelik dhe plastikë, me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë), lumen 540.
Përmasat: Lartësia (në mm) 330 Gjerësia (në mm) 155 Gjatësia (në mm) 250
Informacione teknik: Shkalla e sigurisë ( mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 5W