Ndriçues statik Eglo 94326
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues statik Eglo 94326

Available:Në gjëndje
24,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 94326
Me një dizajn vintage, me kornizë druri të errët dhe ndriçues pëlhurë ngjyrë bezhë. Lartësia është e rregullueshme për të krijuar pozicionimin e dëshiruar.
Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
Materiali çelik dhe kokat e ndriçuesit pëlhurë.
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat:
Lartësia max (në mm): 1430
Lartësia min (in mm): 1060
Diametri (në mm): 450
Diametri i bazës (në mm): 975
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk është e përfshirë në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 94326 Me një dizajn vintage, me kornizë druri të errët dhe ndriçues pëlhurë ngjyrë bezhë. Lartësia është e rregullueshme për të krijuar pozicionimin e dëshiruar. Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë. Materiali çelik dhe kokat e ndriçuesit pëlhurë. Lloji i ndriçuesit E27 Përmasat: Lartësia max (në mm): 1430 Lartësia min (in mm): 1060 Diametri (në mm): 450 Diametri i bazës (në mm): 975   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk është e përfshirë në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20