Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-70%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD
Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD

Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD

Available:Out of Stock
2,500 Lek 8,500 Lek
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 79345 pjesë e koleksionit PINTO GOLD
Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
Materiali cilësor çelik dhe xham, në ngjyrë gold dhe të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 500
Diametri (në mm) 110 
Diametri i bazës (në mm) 155

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 79345 pjesë e koleksionit PINTO GOLD Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina. Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë. Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional. Materiali cilësor çelik dhe xham, në ngjyrë gold dhe të zezë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 500 Diametri (në mm) 110 
Diametri i bazës (në mm) 155

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W