Ndriçues statik Eglo 49124 Adri-P
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-52%
Ndriçues statik Eglo 49124 Adri-P
Ndriçues statik Eglo 49124 Adri-P

Ndriçues statik Eglo 49124 Adri-P

Available:Në gjëndje
2,800 Lek 5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 49124 Adri-P
Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues dyshemeje.
Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
Dizajn i thjeshtë dhe minimalist, por tepër funksional.
Materiali çelik, me ngjyrë të bardhë dhe blu e errët.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri i bazës (në mm) 215
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 49124 Adri-P Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues dyshemeje. Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë. Dizajn i thjeshtë dhe minimalist, por tepër funksional. Materiali çelik, me ngjyrë të bardhë dhe blu e errët. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri i bazës (në mm) 215   Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20