Ndriçues Statik Komodine Eglo 49123 Adri-P
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-45%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 49123 Adri-P
Ndriçues Statik Komodine Eglo 49123 Adri-P

Ndriçues Statik Komodine Eglo 49123 Adri-P

Available:Out of Stock
1,800 Lek 3,300 Lek
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 49123 pjesë e koleksionit Adri-P
Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
Dizajn klasik dhe minimalist, me një pamje të bukur dhe shumë të thjeshtë .
Do të jetë perfekt dhe i përshtatshëm si ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
Materiali çelik, në ngjyrë të bardhë dhe blu e errët.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 430
Diametri (në mm) 155
Diametri i bazës (në mm) 155

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 49123 pjesë e koleksionit Adri-P Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina. Dizajn klasik dhe minimalist, me një pamje të bukur dhe shumë të thjeshtë . Do të jetë perfekt dhe i përshtatshëm si ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë. Materiali çelik, në ngjyrë të bardhë dhe blu e errët. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 430 Diametri (në mm) 155
Diametri i bazës (në mm) 155

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X12W