Ndriçues statik Eglo 43219 BORDESLEY
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues statik Eglo 43219 BORDESLEY

Available:Në gjëndje
21,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik Eglo, modeli 43219, pjesë e linjës BORDESLEY.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është prej druri me ngjyrë natyrore.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1390

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W
Ndriçues statik Eglo, modeli 43219, pjesë e linjës BORDESLEY. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është prej druri me ngjyrë natyrore. Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1390
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W