Ndriçues Statik Eglo 39637 LESQUERDE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 39637 LESQUERDE

Available:Në gjëndje
69,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39637 pjesë e koleksionit LESQUERDE.
I krijuar me një dizajn elegant dhe mjaftë të bukur për të dekoruar ambientin tuaj
Ndriçuesi i duhur për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme veçanërisht i duhuri për të dekoruar sallonin apo dhomën e ndenjes.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë
Ndriçuesi E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 2200
Gjerësia (në mm) 460
Gjatësia (në mm) 1945
Diametri i bazës (në mm) 590

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X20W
Ndriçues Statik Eglo. Modeli 39637 pjesë e koleksionit LESQUERDE.
I krijuar me një dizajn elegant dhe mjaftë të bukur për të dekoruar ambientin tuaj
Ndriçuesi i duhur për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme veçanërisht i duhuri për të dekoruar sallonin apo dhomën e ndenjes.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë
Ndriçuesi E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 2200
Gjerësia (në mm) 460
Gjatësia (në mm) 1945
Diametri i bazës (në mm) 590

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X20W