Ndricues Spot Inkaso Eglo 99493
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Spot Inkaso Eglo 99493

Available:Në gjëndje
1,920 Lek
Image
Secure
Spote inkaso Eglo. Modeli 99493
Ndricues i thjeshtë i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme dhe të jashtme.
Materiali alumin, ngjyrë e zezë.
Ndricimi 2700K
Ndricimi LED

Përmasat:
Diametri (në mm): 88
Thellësia e instalimit (në mm): 52
Ndërprerja (në mm): 68
 
Shkalla e sigurisë: IP20, IP44
Spote inkaso Eglo. Modeli 99493 Ndricues i thjeshtë i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme dhe të jashtme. Materiali alumin, ngjyrë e zezë. Ndricimi 2700K Ndricimi LED
Përmasat: Diametri (në mm): 88 Thellësia e instalimit (në mm): 52
Ndërprerja (në mm): 68   Shkalla e sigurisë: IP20, IP44