Ndricues Spot Inkaso Eglo 98305
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Spot Inkaso Eglo 98305

Available:Në gjëndje
1,690 Lek
Image
Secure
Spote inkaso Eglo. Modeli 98305
Ndricues i thjeshtë i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme dhe të jashtme.
Materiali alumin, ngjyrë e zezë.
Ndricimi  LED, 4000K (i bardhë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 42
Diametri (në mm) 88
Thellësia e instalimit (në mm) 50
Ndërprerja (në mm) 68
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Spote inkaso Eglo. Modeli 98305 Ndricues i thjeshtë i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme dhe të jashtme. Materiali alumin, ngjyrë e zezë. Ndricimi  LED, 4000K (i bardhë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 42 Diametri (në mm) 88 Thellësia e instalimit (në mm) 50 Ndërprerja (në mm) 68   Shkalla e sigurisë: IP20