Spot Inkaso Eglo 62357 TIBERIO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot Inkaso Eglo 62357 TIBERIO

Available:Në gjëndje
1,150 Lek
Image
Secure
Spote Eglo, modeli 62357, pjesë e linjës TIBERIO.
Materiali i produktit është prej gipsi me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 30
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W
Spote Eglo, modeli 62357, pjesë e linjës TIBERIO.
Materiali i produktit është prej gipsi me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 30
Gjerësia (në mm) 100 Gjatësia (në mm) 100

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W