Ndricues Spot Inkaso Eglo 62353
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Spot Inkaso Eglo 62353

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndricues spot inkaso Eglo. Modeli 62353
Ndricues i thjeshte i pershtatshem per ambiente te ndryshme.
Materiali gips, ngjyre e bardhe.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 50
Gjeresia (ne mm): 120
Gjatesia (ne mm): 320
Thellesia e instalimit (ne mm): 100
Nderprerja (ne mm): 320X120
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1W
 
Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues spot inkaso Eglo. Modeli 62353 Ndricues i thjeshte i pershtatshem per ambiente te ndryshme. Materiali gips, ngjyre e bardhe.
Permasat: Lartesia (ne mm): 50 Gjeresia (ne mm): 120 Gjatesia (ne mm): 320 Thellesia e instalimit (ne mm): 100 Nderprerja (ne mm): 320X120   Numri i llambave dhe fuqia: 1W   Shkalla e sigurise: IP20