Ndriçues spot inkaso Eglo 61523
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues spot inkaso Eglo 61523

Available:Në gjëndje
1,650 Lek
Image
Secure
Ndriçues spot inkaso Eglo, modeli 61523.
Korniza e ndriçuesit me ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit GU10
I përshtatshëm për ambiente të jashteme dhe të brendshme.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 125
Diametri (në mm): 92
Thellësia e instalimit (në mm): 130
Ndërprerja (në mm): 85
 
Fuqia: 1X50W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues spot inkaso Eglo, modeli 61523. Korniza e ndriçuesit me ngjyrë të zezë. Lloji i ndriçuesit GU10 I përshtatshëm për ambiente të jashteme dhe të brendshme.   Përmasat: Lartësia (në mm): 125 Diametri (në mm): 92 Thellësia e instalimit (në mm): 130 Ndërprerja (në mm): 85   Fuqia: 1X50W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20