Ndricues Spot Inkaso 62352
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Spot Inkaso 62352

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndricues spot inkaso Eglo. Modeli 62352
Ndricues i thjeshte i pershtatshem per ambiente te ndryshme.
Materiali gips, ngjyre e bardhe.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 50
Gjeresia (ne mm): 160
Gjatesia (ne mm): 55
Thellesia e instalimit (ne mm): 55
Nderprerja (ne mm): 270X160
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1W
 
Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues spot inkaso Eglo. Modeli 62352 Ndricues i thjeshte i pershtatshem per ambiente te ndryshme. Materiali gips, ngjyre e bardhe.
Permasat: Lartesia (ne mm): 50 Gjeresia (ne mm): 160 Gjatesia (ne mm): 55 Thellesia e instalimit (ne mm): 55 Nderprerja (ne mm): 270X160   Numri i llambave dhe fuqia: 1W   Shkalla e sigurise: IP20