Ndricues Spot Eglo 99142
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Spot Eglo 99142

Available:Në gjëndje
1,120 Lek
Image
Secure
Ndricues tip spoti Eglo, modeli 99142.
Ndricuesi është spot dhe i përshtatshëm për ambinte të ndryshme të brendshme.
Ndricim LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë)
Me ngjyrë të zezë.

Permasat:
Diametri (ne mm): 86
Thellesia e instalimit (ne mm): 26
Ndërprerja (në mm) :75
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X2.7W
Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues tip spoti Eglo, modeli 99142. Ndricuesi është spot dhe i përshtatshëm për ambinte të ndryshme të brendshme. Ndricim LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë) Me ngjyrë të zezë.
Permasat: Diametri (ne mm): 86 Thellesia e instalimit (ne mm): 26 Ndërprerja (në mm) :75   Numri i llambave dhe fuqia: 1X2.7W Shkalla e sigurise: IP20