Spot Eglo 61291 MEREA GU10
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot Eglo 61291 MEREA GU10

Available:Në gjëndje
3,700 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 61291, pjesë e linjës MEREA GU10.
Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED .

Përmasat:
Lartësia (në mm) 185
Gjerësia (në mm) 55
Gjatësia (në mm) 78

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W
Spot Eglo, modeli 61291, pjesë e linjës MEREA GU10. Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit është GU10-LED .
Përmasat: Lartësia (në mm) 185 Gjerësia (në mm) 55 Gjatësia (në mm) 78
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W