Ndriçues spot Eglo 32946 Davida-SD
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-56%
Ndriçues spot Eglo 32946 Davida-SD

Ndriçues spot Eglo 32946 Davida-SD

Available:Në gjëndje
1,100 Lek 2,500 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 32946 pjesë e koleksionit Davida-SD
Ndricuesi është në formë shine me 1 spot.
Një dizajn elegant dhe modern.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 400.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED.
Materiali celik në ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 70
Gjatësia (në mm) 165

Informacione teknike
Numri i llambave dhe fuqia: 1X7W
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20
Ndricues mural Eglo. Modeli 32946 pjesë e koleksionit Davida-SD Ndricuesi është në formë shine me 1 spot. Një dizajn elegant dhe modern. Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 400. Lloji i ndriçuesit GU10-LED. Materiali celik në ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Gjerësia (në mm) 70 Gjatësia (në mm) 165
Informacione teknike
Numri i llambave dhe fuqia: 1X7W
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20