Ndriçues spot Eglo 62516
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues spot Eglo 62516

Available:Në gjëndje
2,600 Lek
Image
Secure
Spot i jashtëm Eglo. Modeli 62516
Dritë profesionale.
I përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe të brendshme.
Korniza e ndriçuesit me ngjyrë të bardhë.
Ndriçimi GU10-LED.
Materiali çelik.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 150
Diametri (në mm): 60
 
Fuqia: 6.5W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Spot i jashtëm Eglo. Modeli 62516 Dritë profesionale. I përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe të brendshme. Korniza e ndriçuesit me ngjyrë të bardhë.
Ndriçimi GU10-LED. Materiali çelik.   Përmasat: Lartësia (në mm): 150 Diametri (në mm): 60   Fuqia: 6.5W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20