Ndriçues Shine Tip Spot Eglo 67744
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues Shine Tip Spot Eglo 67744

Available:Në gjëndje
8,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues shinë tip spot Eglo. Modeli 67744
Korniza e ndriçuesit me ngjyrë të bardhë.
Ndriçimi LED, 3000K ( i bardhë, i ngrohtë).
Dritë profesionale.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 70
Gjerësia (në mm): 68
Gjatësia (në mm): 154
Thellësia e instalimit (në mm): 115
Ndërprerja (në mm): 52X140
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues shinë tip spot Eglo. Modeli 67744 Korniza e ndriçuesit me ngjyrë të bardhë. Ndriçimi LED, 3000K ( i bardhë, i ngrohtë). Dritë profesionale.   Përmasat: Lartësia (në mm): 70 Gjerësia (në mm): 68 Gjatësia (në mm): 154 Thellësia e instalimit (në mm): 115 Ndërprerja (në mm): 52X140   Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20