Ndricues rruge Horoz Laguna
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues rruge Horoz Laguna

Available:Në gjëndje
14,600 Lek
Size
Image
Secure

Ndricues rruge Horoz Laguna 100/200W

HOROZ LAGUNA

074-006-0100/200
 • Ndricues rruge Horoz Laguna me panel diellor LAGUNA është një llambë LED e cilësisë së lartë për ndriçimin e jashtëm. .
 • Ndricues rruge Horoz Laguna përdor teknologjinë SMD LED. 
 • Sistemi plotësisht autonom i ndriçimit rrugor.
 • Strehimi prej alumini, një pjesë e derdhur, i qëndrueshëm, rezistent ndaj konsumit, me aftësinë për t'u përdorur në një gamë të gjerë temperaturash: nga -40 gradë në +55 gradë Celsius.
 • Rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës, falë përdorimit të një lloji modern të baterive të rikarikueshme - fosfati i hekurit litium.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Tensioni: 

85-265V  / 50-60Hz

Fuqia:

100/200 WATT

Temperatura e drites

6400 K

Fluksi i ndritshem

1300 /2050 lm

Ngjyra

E zeze 

Bateria

 • 3 x 3.2V 5Ah Fosfat Litium Hekuri
 • 5 x 3.2V 5Ah Fosfat Litium Hekuri

Karikimi dhe shkarkimi

1500 here

Koha e karikimit 

4-6 orë (me re një ditë, me shi 2 ditë)

Koha e ndricimit

12-15 orë

Lartesia

3-4 metra

Llamba Led

120 copë 57x30 SMD LED

 Paneli diellor

Polilikon, 6V/16W, 350*350*17mm, 1,12 kg

Materiali

Metal alumin /Plastike

 Paketa 

Llambë Rruge LED + Panel diellor me kabllo 1.2 m +

Kllapa në formë U + krahu i llambës + Telekomanda

Detaje

Me diell, telekomandë (12 m) dhe me dritë

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Lartesia

Gjatesia

Gjeresia

Llampa 4400 mm 3500 mm

170 mm

Paneli 3500 mm 1850 mm

630 mm

Ndricues rruge Horoz Laguna 100/200W

HOROZ LAGUNA

074-006-0100/200
 • Ndricues rruge Horoz Laguna me panel diellor LAGUNA është një llambë LED e cilësisë së lartë për ndriçimin e jashtëm. .
 • Ndricues rruge Horoz Laguna përdor teknologjinë SMD LED. 
 • Sistemi plotësisht autonom i ndriçimit rrugor.
 • Strehimi prej alumini, një pjesë e derdhur, i qëndrueshëm, rezistent ndaj konsumit, me aftësinë për t'u përdorur në një gamë të gjerë temperaturash: nga -40 gradë në +55 gradë Celsius.
 • Rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës, falë përdorimit të një lloji modern të baterive të rikarikueshme - fosfati i hekurit litium.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Tensioni: 

85-265V  / 50-60Hz

Fuqia:

100/200 WATT

Temperatura e drites

6400 K

Fluksi i ndritshem

1300 /2050 lm

Ngjyra

E zeze 

Bateria

 • 3 x 3.2V 5Ah Fosfat Litium Hekuri
 • 5 x 3.2V 5Ah Fosfat Litium Hekuri

Karikimi dhe shkarkimi

1500 here

Koha e karikimit 

4-6 orë (me re një ditë, me shi 2 ditë)

Koha e ndricimit

12-15 orë

Lartesia

3-4 metra

Llamba Led

120 copë 57x30 SMD LED

 Paneli diellor

Polilikon, 6V/16W, 350*350*17mm, 1,12 kg

Materiali

Metal alumin /Plastike

 Paketa 

Llambë Rruge LED + Panel diellor me kabllo 1.2 m +

Kllapa në formë U + krahu i llambës + Telekomanda

Detaje

Me diell, telekomandë (12 m) dhe me dritë

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Lartesia

Gjatesia

Gjeresia

Llampa 4400 mm 3500 mm

170 mm

Paneli 3500 mm 1850 mm

630 mm