Ndriçues tavanor për femije Eglo 93142 TAYA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues tavanor për femije Eglo 93142 TAYA 1

Available:Në gjëndje
13,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor për fëmijë Eglo, modeli 93142, pjesë e linjës TAYA 1.
Materiali i ndriçuesit është çelikë me ngjyra të ndryshme dhe nikel saten.
Eshtë një model klasik për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 255
Gjatësia (në mm) 295

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W
Ndriçues tavanor për fëmijë Eglo, modeli 93142, pjesë e linjës TAYA 1. Materiali i ndriçuesit është çelikë me ngjyra të ndryshme dhe nikel saten. Eshtë një model klasik për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë. Lloji i ndriçuesit GU10-LED.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 255 Gjatësia (në mm) 295
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W