Ndricues Pasqyre Mural Eglo 96064
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Pasqyre Mural Eglo 96064

Available:Në gjëndje
5,500 Lek
Image
Secure
Ndricues pasqyre Eglo. Modeli 96064
Montohet lehtesisht ne mur.
Ndricuesi ka ndricim LED (i bardhe).
Materiali alumin dhe plastike.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 40
Gjatesia (ne mm): 400
Pjesa e zgjatur (ne mm): 120
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X7.4W
Ndricues pasqyre Eglo. Modeli 96064
Montohet lehtesisht ne mur. Ndricuesi ka ndricim LED (i bardhe). Materiali alumin dhe plastike.
Permasat: Lartesia (ne mm): 40 Gjatesia (ne mm): 400 Pjesa e zgjatur (ne mm): 120   Numri i llambave dhe fuqia: 1X7.4W