Ndriçues i jashtëm Eglo 94833
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 94833

Available:Në gjëndje
7,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm statik nga toka Eglo. Modeli 94833
Dizajn i thjeshtë dhe elegant.
Një zgjidhje e shkëlqyer për ndriçimin e jashtëm të kopshtit, oborrit në shtëpinë, hotelin dhe restorantin tuaj.
Ndriçimi LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm)1015
Gjerësia (në mm) 150
Gjatësia (në mm) 250
Diametri i bazës (në mm) 110
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llamba nuk përfshihet në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues i jashtëm statik nga toka Eglo. Modeli 94833 Dizajn i thjeshtë dhe elegant. Një zgjidhje e shkëlqyer për ndriçimin e jashtëm të kopshtit, oborrit në shtëpinë, hotelin dhe restorantin tuaj. Ndriçimi LED.
Përmasat: Lartësia (në mm)1015 Gjerësia (në mm) 150 Gjatësia (në mm) 250 Diametri i bazës (në mm) 110
  Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llamba nuk përfshihet në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44