Ndriçues i jashtëm Eglo 98233
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 98233

Available:Në gjëndje
7,700 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 98233
Forma interesante, shpërndarja efektive e dritës dhe cilësia e lartë e bëjnë llambën magjepsëse me pamjen dhe funksionalitetin e saj.
I përshtatshëm për ambiente të jashtme.
Lloji i ndriçuesit LED

Përmasat:
Lartësia (në mm) 275
Gjatësia (në mm) 220
Pjesa e zgjatur (në mm) 225

Numri i llambave dhe fuqia: 1X11W
Shkalla e sigurisë IP44
Ndricues mural Eglo. Modeli 98233 Forma interesante, shpërndarja efektive e dritës dhe cilësia e lartë e bëjnë llambën magjepsëse me pamjen dhe funksionalitetin e saj. I përshtatshëm për ambiente të jashtme. Lloji i ndriçuesit LED
Përmasat: Lartësia (në mm) 275 Gjatësia (në mm) 220 Pjesa e zgjatur (në mm) 225
Numri i llambave dhe fuqia: 1X11W Shkalla e sigurisë IP44