Ndriçues i jashtëm Eglo 93095 ALORIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 93095 ALORIA

Available:Në gjëndje
3,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93095, pjesë e koleksionit ALORIA.
Ndriçues i stilit klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali plastikë në ngjyrë të bardhë dhe kontura xham i tejdukshëm
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 225
Gjatësia (në mm) 170
Pjesa e zgjatur (në mm) 190

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93095, pjesë e koleksionit ALORIA. Ndriçues i stilit klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali plastikë në ngjyrë të bardhë dhe kontura xham i tejdukshëm
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 225 Gjatësia (në mm) 170
Pjesa e zgjatur (në mm) 190

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W