Ndriçues i jashtëm Eglo 75393
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 75393

Available:Në gjëndje
3,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 75393
I pështashëm për ambiente të jashtme.
Materiali alumin me ngjyrë të bardhë.

Përmasat:
Lartësia (në mm): 200
Gjatësia (në mm): 130
Pjesa e zgjatur (në mm): 80
 
Numri i llambave dhe fuqia: 2X2.5W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues mural Eglo. Modeli 75393 I pështashëm për ambiente të jashtme. Materiali alumin me ngjyrë të bardhë.
Përmasat: Lartësia (në mm): 200 Gjatësia (në mm): 130 Pjesa e zgjatur (në mm): 80   Numri i llambave dhe fuqia: 2X2.5W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44