Ndricues Mural Eglo 97804 CORTADERAS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Mural Eglo 97804 CORTADERAS

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 97804
Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold.
Ndricuesi ka ka formën e një hinke.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë ndenje, sallone etj.
Materiali celik.
Lloji i ndricuesit GU10-LED
Klasa e kursimit të energjisë F

Përmasat:
Lartësia (në mm): 200
Diametri (në mm): 120

Numri i llambave dhe fuqia: 1X4.8W
Shkalla e sigurisë IP20
Ndricues mural Eglo. Modeli 97804 Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold. Ndricuesi ka ka formën e një hinke. I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë ndenje, sallone etj. Materiali celik. Lloji i ndricuesit GU10-LED Klasa e kursimit të energjisë F
Përmasat: Lartësia (në mm): 200 Diametri (në mm): 120
Numri i llambave dhe fuqia: 1X4.8W Shkalla e sigurisë IP20