Ndricues Mural Eglo 96566
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Mural Eglo 96566

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo, modeli 96566.
Dizajn i thjeshtë dhe minimalist.
I përshtatshëm për ambiente të brendhme.
Ndricuesi ka të integruar edhe një fole USB të cilën mund ta përdorni për karikimin e telefonit.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë)
Lumen 320
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 300
Gjatësia (në mm): 65
Pjesa e zgjatur (në mm): 160
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.8W
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndricues mural Eglo, modeli 96566. Dizajn i thjeshtë dhe minimalist.
I përshtatshëm për ambiente të brendhme.
Ndricuesi ka të integruar edhe një fole USB të cilën mund ta përdorni për karikimin e telefonit. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë) Lumen 320   Përmasat: Lartësia (në mm): 300 Gjatësia (në mm): 65 Pjesa e zgjatur (në mm): 160   Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.8W Shkalla e sigurisë: IP20