Ndriçues Mural Eglo 95482 NOCITO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Mural Eglo 95482 NOCITO

Available:Në gjëndje
4,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. modeli 95482, pjesë e linjës NOCITO.
Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold, materiali çelik.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.

Përmasat:
Diametri (në mm): 110

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W
Ndriçues mural Eglo. modeli 95482, pjesë e linjës NOCITO. Dizajn modern me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gold, materiali çelik. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje etj. Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.
Përmasat: Diametri (në mm): 110
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W