Ndricues Mural Eglo 62362
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Mural Eglo 62362

Available:Në gjëndje
2,400 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 62362
Dizajn i thjeshte dhe modern, me ngjyre te bardhe.
I pershtatshem per ambiente tendryshme.
Ndricimi E27.
Materiali gipsi.
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 130
Gjatesia (ne mm):  280
Pjesa e zgjatur (ne mm): 150

Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W

Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues mural Eglo. Modeli 62362 Dizajn i thjeshte dhe modern, me ngjyre te bardhe. I pershtatshem per ambiente tendryshme. Ndricimi E27. Materiali gipsi.   Permasat: Lartesia (ne mm): 130 Gjatesia (ne mm):  280 Pjesa e zgjatur (ne mm): 150
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Shkalla e sigurise: IP20